W środę, 14 października br. zaplanowana jest uroczystość bierzmowania młodzieży, która przy naszym kościele przeżyła czas formacji i przygotowania. Świadomi aktualnej sytuacji epidemicznej grupa młodzieży została podzielona. W czasie Mszy św. o godz. 17.00 do bierzmowania przystąpi 38 osób; zaś na Mszy św. o godz. 19.00 – 36 osób. Wszyscy uczestnicy liturgii zobowiązani są do założenia maseczek ochronnych zakrywających usta i nos. Przy drzwiach wejściowych umieszczony jest automat do dezynfekcji rąk. Ks. Biskup i duszpasterze parafii ze swojej strony zapewniają o zachowaniu wszystkich wskazań sanitarnych związanych z udziałem w liturgii. Komunia św. będzie udzielana zgodnie ze wskazaniami – będzie możliwość przyjęcia Komunii Św. na rękę albo w sposób tradycyjny.

UWAGA! Jeśli ktoś z rodziców lub kandydatów do bierzmowania pragnie, aby podany termin został przesunięty dla jego dziecka, to jako proboszcz zapewniam że dołożę wszelkich starań, aby te osoby przystąpiły do bierzmowania w terminie późniejszym (dzisiaj trudno określić konkretną datę).

Kandydatów, którzy pragną przyjąć ten sakrament w środę, proszę o krótkie oświadczenie/zgodę rodziców. Zgodę można przynieść na próbę lub przesłać na adres parafii:

trojca@katolik.bielsko.pl